O nas

Ciasto wędkarskie dla wędkarzy z pasją

Jedną z podstaw funkcjonowania naszej firmy i istnienia zanęt jest pasja.

Zajmujemy się wędkarstwem, nie tylko jako producenci zanęt, a przede wszystkim jako miłośnicy tego sportu. Właśnie dlatego możemy wykorzystać całe swoje doświadczenie i przełożyć je na nasze produkty. Na unikalność naszego ciasta wędkarskiego składa się kilka bardzo istotnych czynników. Są wśród nich takie, o których możemy Tobie powiedzieć. Są też takie, których producent nie zdradzi nikomu.

Zanęty Wielka Rybka powstały z myślą o wielkich, cwanych rybach. Ich twórca wiele lat spędził nad wodą, obserwując rzekę, jeziora, zachowanie ryb i ich pokarm. To zanęty o bardzo uniwersalnym przeznaczeniu, przygotowane celowo pod warunki panujące na polskich wodach. Niespotykane u innych producentów zapachy i konsystencja świetnie sprawdzają się na wszelakich łowiskach.

Ciasta produkowane przez Wielką Rybkę to niewątpliwie największy skarb w pudełku z zanętami wędkarskimi. Wytwarzane od blisko 22 lat i dopracowane z największą starannością we wszystkich najdrobniejszych szczegółach. Cała magia i moc Ciasta oparta jest na wyjątkowych i składnikach oraz unikalnych recepturach. Wszystkie zanęty produkowane są w bardzo złożonym procesie.

Wielka Rybka dotarła do najbardziej doświadczonych producentów oraz wędkarzy . Wszystko po to, aby dostarczyć wędkarzom z całej Polski zanęty z prawdziwego zdarzenia. Wieloletnie osiąganie doświadczenia pozwoliło na opracowanie doskonałej przynęty. To cechy, które wyróżniają nasze ciasta spośród wszystkich innych dostępnych na rynku.


Podążaj za nami na: